Uwaga !

24 listopada 2023

Ze względu na absencje nauczycieli grupy będą łączone.

Drodzy Rodzice, prosimy o szczególną obserwację i kontrolę zdrowia dzieci. Jeśli objawy chorobowe, które obserwujemy w grupie wynikają z alergii, prosimy do wglądu zaświadczenie od specjalisty, lekarza- alergologa. Dziecko z objawami kataru i kaszlu nie jest w stanie w pełni korzystać z oferty Przedszkola. Trudności z oddychaniem, nieumiejętność oczyszczania nosa itp. utrudniają dzieciom pobyt, a my nie jesteśmy w stanie wszystkimi odpowiednio się zaopiekować. Obecnie w Przedszkolu panują wirusy z typowymi objawami jak katar, kaszel, biegunka. Zostały zgłoszone również przypadki Covid. Dlatego prosimy o wzmożoną kontrolę stanu zdrowia i nielekceważenie przedłużających się objawów. Liczymy na współpracę z Państwa strony.