PREZYDIUM RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2021-2022

SKARBNIK: PANI NATALIA KUBIAK-RĄCZY

SEKRETARZ: PANI DOROTA SZCZYGIEŁ

KOMISJA REWIZYJNA: PANI ANNA HOPPE I PAN JANUSZ STEFANIAK

Członkowie rad oddziałowych wchodzący w skład Rady Rodziców rok szkolny 2021-2022

GRUPA „ZAJĄCZKI”:

PANI JAGODA RZUN
PANI EWA ROGALSKA
PAN JANUSZ STEFANIAK

GRUPA „WIEWIÓRKI”:

PANI KLAUDIA SHWIERZ
PANI DOROTA SZCZYGIEŁ
PANI NATALIA KUBIAK-RĄCZY

GRUPA „BIEDRONKI”:

PANI ANNA HOPPE
PANI ANNA HEPCHAI
PAN SEBASTIAN MIZERA

GRUPA „TYGRYSKI”:

PANI URSZULA WARCHOCKA
PANI ANNA LEWANDOWSKA-ANDRAŁOJĆ
PAN ERYK KURKOWSKI
PANI ANNA KACZMAREK

W roku szkolnym 2021/2022 wysokość składki na fundusz Rady Rodziców wynosi 85 zł / semestr. W przypadku, gdy do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, opłata za każde dziecko wynosi 60 zł / semestr (przykładowo, gdy do przedszkola uczęszcza 2 dzieci – łączna opłata wynosi 120 zł za 1 semestr za 2 dzieci). Istnieje, także możliwość regulowania składek co miesiąc (opłata za 1 dziecko – 17 zł, za 2 dzieci – 24 zł).

Opłatę za 2-gi semestr prosimy dokonać do dnia 15-go marca 2022 r. przelewem na konto:

Natalia Kubiak-Rączy*
mBank, Poznań – 36 1140 2004 0000 3102 8177 5354
Tytuł przelewu: Fundusz RR –1 semestr – grupa – imię i nazwisko dziecka

Przykład: Fundusz RR – 1 semestr – Wiewiórki – Jan Nowak

*Natalia Kubiak-Rączy – pełni funkcję skarbnika RR

ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU RADY RODZICÓW KORZYSTAJĄ WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI, GDYŻ SKŁADKI SĄ DOBROWOLNE. Pamiętajcie jednak, że im większą kwotę pieniędzy zgromadzimy, tym więcej będziemy mogli zaoferować atrakcji naszym Maluchom. ZACHĘCAMY DO WPŁAT 🙂 Zebrane środki będą przeznaczone m.in. na: upominki dla dzieci w związku z pasowaniem na przedszkolaka, spotkaniem wigilijnym i śniadaniem wielkanocnym, atrakcje na dzień dziecka, dekorację i poczęstunek w trakcie balu karnawałowego itp. organizację warsztatów (jeśli nie będzie przeciwwskazań epidemiologicznych).

Wszystkie wydatki będą opublikowane w preliminarzu wydatków dostępnym na tablicy informacyjnej oraz na stronie internetowej www.przedszkole22.pl. Zachęcamy Was do kontaktu – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pomysły czy uwagi.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i dobrą współpracę.