piątek, 21 czerwiec 2019 19:42

SKARBNIK: PANI MONIKA ŁYP-ZALESKA

SEKRETARZ: PANI ANNA LEWANDOWSKA-ANDRAŁOJĆ

KOMISJA REWIZYJNA: PANI KAMILA TWARDA I PANI ZUZANNA REGULSKA

Członkowie rad oddziałowych wchodzący w skład Rady Rodziców rok szkolny 2020-2021

GRUPA "ZAJĄCZKI":

Pani EWA PRZYBYLSKA

Pani DOROTA SZCZYGIEŁ

Pani ZUZANNA REGULSKA

Pan MICHAŁ KOWALSKI

GRUPA "WIEWIÓRKI":

Pani ZUZANNA REGULSKA

Pani ANNA SIKORA

Pani KAMILA TWARDA

GRUPA „BIEDRONKI”:

Pani EWA BANDURSKA

Pani ANNA LEWANDOWSKA-ANDRAŁOJĆ

Pani KATARZYNA SZPOT

GRUPA "TYGRYSKI":

Pani MAGDALENA JAMNIAK

Pani MONIKA ŁYP-ZALESKA

Pani ANNA KACZMAREK

SKŁADKA NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2020-2021

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że proponowana minimalna wysokość składki na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 85 zł na semestr.

W przypadku, gdy do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, stawka ta zostaje obniżona do 60zł/semestr za każde dziecko.

Wpłat prosimy dokonywać na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców Przedszkola nr 22 im. Chatka Puchatka

Ul. Orzechowa 2B 61-447 Poznań

Neobank Poznań

W tytule wpisując: Fundusz RR – 2 semestr – grupę dziecka – imię i nazwisko dziecka

(np. Fundusz RR – 2 semestr – Wiewiórki – Jaś Nowak)

Zebrane środki będą przeznaczone na działalność Rady Rodziców, związaną przede wszystkim z:

• współorganizacją przedszkolnych uroczystości (Balik, Dzień Dziecka),
  • zakupem okazjonalnych upominków dla dzieci (Wielkanoc),
  • organizację warsztatów (jesli nie będzie przeciwwskazań epidemiologicznych).

ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU RADY RODZICÓW KORZYSTAJĄ WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI, GDYŻ SKŁADKI SĄ DOBROWOLNE. Pamiętajcie jednak, że im większą kwotę pieniędzy zgromadzimy, tym więcej będziemy mogli zaoferować atrakcji naszym Maluchom. ZACHĘCAMY DO WPŁAT :)

Informacje na temat wykorzystywania zebranych środków będziemy publikować w semestralnych sprawozdaniach, umieszczanych na tablicy informacyjnej oraz na przedszkolnej stronie internetowej: www.przedszkole22.pl, w zakładce: Rada Rodziców.

Zachęcamy Was również do współpracy i kontaktu z nami – jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie czy Wasze pomysły. Jesteśmy do dyspozycji osobiście lub pod adresem mailowym:

Liczymy na Wasze zaangażowanie i współpracę !

Rozliczenie składek Rady Rodziców w roku szkolnym 2019-2020 (semestr letni), oraz w roku szkolnym 2020-2021 (semestr zimowy) znajdziecie w załączniku.

Czytany 3370 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 marzec 2021 15:40