piątek, 09 kwiecień 2021 14:46

Noc Naukowców

Noc Naukowców 2020 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu - przekazanie materiałów video z wydarzenia

Szanowni Państwo,
27 listopada 2020 r. odbyła się  Poznańska Noc Naukowców między innymi na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w trybie on-line.
UPP przygotował 45 filmów popularyzujących naukę i nie tylko. Zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnych materiałów.
Tematyka jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do udostępnienia materiałów VIDEO nauczycielom, wychowawcom grup, pedagogom a przede wszystkim dzieciom, by skorzystali z możliwości zapoznania się wirtualnie z przekazywanymi treściami.

Będziemy wdzięczni za wsparcie w zakresie promocji odbytego wydarzenia i przekazania informacji własnymi kanałami (media społecznościowe, strona www, dziennik elektroniczny, intranet) do dzieci i pracowników Państwa Placówki.
Przesyłam aktywny link do playlisty na naszym Kanale na Youtube z prośbą o jego wykorzystanie:

Pozdrawiam serdecznie.

Wojciech Borzyszkowski