Zajączki

Rok szkolny 2014-2015

WRZESIEŃ U ZAJĄCZKÓW

"To co dziecko potrzebuje, to nie wyczerpujące odpowiedzi,

ale serce, które go kocha, ucho, które go słucha

i ktoś, kto go zachęci do dalszych poszukiwań."

WAŻNE DATY:

3.09. godz. 17.30. - zebranie grupowe o charakterze organizacyjnym. Ze względu na ważność omawianych spraw, prosimy o przybycie.

13.09 wycieczka integracyjna do „Chaty u Kowala” w Kluczewie. Zbieramy się wszyscy na miejscu do godz. 10.00. Bawić się będziemy do godz. 13.00.

19.09. godz.9.30. - Koncert Kolorowych Nutek w "Chatce Puchatka" pt. "Pan Świerszcz i Słoń Trąbalski". Prosimy o ubranie dzieci w strój galowy.

20.09. godz 11.00. - serdecznie zapraszamy przedszkolaków oraz ich bliskich na wielki festyn w ogrodzie przedszkola, połaczony z obchodam iDnia Przedszkolaka. Czeka wiele atrakcji oraz wspaniała zabawa dla dużych i małych.

30.09. godz. 12.00. - wszystkie przedszkolaki biorą udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa w zbiorowym myciu zębów.

Piosenka do nauk:

„ KOLEGA Z PRZEDSZKOLA ”
Do przedszkola przyszli dzisiaj
Franek i Marysia ,
Jasio piłkę ma w paseczki
A lalkę Ludwisia .

Ref . Franek , Marysia ,
Jasio , Ludwisia ,
Wszyscy znamy się ,
Wszyscy znamy się . 2x

Tu w przedszkolu mamy klocki
I wiele zabawek .