Zajączki

Rok szkolny 2014-2015

MAJ U ZAJĄCZKÓW

"To co dziecko potrzebuje, to nie wyczerpujące odpowiedzi,

ale serce, które go kocha, ucho, które go słucha

i ktoś, kto go zachęci do dalszych poszukiwań."

WAŻNE DATY:

15.05  godz. 9.00 - KOLOROWE NUTKI W „CHATCE PUCHATKA”. W programie Koncert pod hasłem: "Pan Świerszcz i Ognisty Ptak". Rodziców prosimy o przygotowanie dzieciom stroju galowego.

15 i 16.05  piatek godz. 15.00, sobota godz. 10.00

ZOSTAŃ BOHATEREM PRZEDSZKOLA SWOJEJ POCIECHY!

DRODZY RODZICE I DZIADKOWIE.... Pragniemy zaprosić Was do wspólnej realizacji "kolorowego przedsięwzięcia", jakim będzie malowanie ogrodzenia wokół naszego Przedszkola. Przyjdźcie z Pociechami i gumowymi rękawiczkami… Jeśli jeszcze się zastanawiacie, to w tajemnicy dodajemy, że naleśnikami Pani Izy częstować będziemy!

Serdecznie zapraszamy (rozpuszczalnik mamy)!

20.05 godz. 9.00 - WYCIECZKA DZIECI Z GRUPY „ZAJĄCZKÓW” I „BIEDRONEK” do Manufaktury Cukierków i Lizaków "Słodkie Czary Mary" przy ul. Wrocławskiej. Dzieci będą miały możliwość poznać sekret ręcznego wyrobu słodyczy, które są wykonywane przy użyciu naturalnych barwników pochodzenia roślinnego. Wyjazd o godz. 9.00  autokarem.

30.05 godz. 11.00 - PIKNIK RODZINNY POD HASŁEM „ŚWIĘTO BAJKI”.

Impreza odbywa się na ternie ogrodu przedszkolnego, a jej współorganizatorem jest Rada Rodziców działająca przy naszym Przedszkolu, która dla dzieci przygotowała wiele atrakcji! Nie zabraknie również pyszności z kuchni szefowej - Pani Izy !!!

Zapraszamy do udziału w imprezie, przyjdźcie całymi rodzinami! Obowiązują „bajkowe” kreacje.

Wiersz do nauki:

Dzień rodziny

1. Dziś w przedszkolu wielkie święto,
Mama z buzią uśmiechniętą,
Tata też zadowolony
Śle uśmiechy w różne strony.

2. Dzieci pięknie wystąpiły
I życzenia im złożyły.
Teraz razem im śpiewają
Serce swoje im oddając.