Zajęcia
dodatkowe

KATECHEZA - prowadząca Pani Renata Nadstoga

  • środa godz. 15.00 – 15.30 i 16.15 - 16.45

RYTMIKA - prowadząca Pani Marta Torebko

  • wtorki od godz. 10.45 - 12.15

LOGOPEDIA DLA DZIECI MŁODSZYCH - prowadząca Pani Małgorzata Malczewska

w zajęciach uczestniczą dzieci objęte terapią logopedyczną

  • poniedziałek godz. 10.00 - 12.00
  • od listopada godz. 9.00 -12.00 (dodatkowa godzina)

LOGOPEDIA DLA DZIECI STARSZYCH - prowadząca Pani Anna Żok-Rossian

w zajęciach uczestniczą dzieci objęte terapią logopedyczną

  • czwartek godz. 10.30 - 13.30
  • od listopada godz. 9.30 -13.30 (dodatkowa godzina)

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA - prowadzaca Pani Anna Hoppe - w zastępstwie Pani Sandry Miecznik

  • środa godz. 11.00 -12.00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA - prowadząca Pani Magdalena Mędza

  • środa godz. 12.00-15.00

BALET - prowadząca Pani Anna Süli

  • wtorek grupa I godz. 14.30 - 15.00 i grupa II 15.00 - 15.30

ROBOTYKA GRUPA "TYGRYSKÓW"- prowadząca Pani Malwina Dymek (www.robocik.eu)

  • środa godz. 15.30 - 16.15

KÓŁKO SZACHOWE GRUPA "TYGRYSKÓW"- prowadząca Pani Małgorzata Skibińska

  • piątek godz. 14.45

JUDO - prowadząca Pani Zofia Ulińska - absolwentka naszego Przedszkola

  • poniedziałek grupa I godz. 14.15 -15.00, grupa II godz. 15.00 - 15.46, grupa III godz. 15.45 - 16.30

ZESPÓŁ TANECZNY CUMBIA - prowadząca Pani Anna Hoppe

  • wtorek godz. 15.30 - 16.00

ZUMBAILA DLA DZIECI - prowadzą nauczycielki w poszczególnych grupach wiekowych

KONCERTY KOLOROWYCH NUTEK 

  • piątek - godz. 9.00 - 9.30

PIŁKA NOŻNA - prowadzący Pan Adam Galas Firma Cityzen

zajęcia odbywają się na boisku piłkarskim w ogrodzie Przedszkola, a w okresie jesienno-zimowym w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Łozowej 77

  • czwartek godz. 15.05 - 15.35 gr. dzieci młodszych
  • czwartek godz. 15.35 - 16.05 gr. dzieci starszych

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej odbywać będą się po powrocie nauczycieleki do pracy z usprawiedliwionej nieobecności.



 

Zapisz