Ewa Wojcieszak

niedziela, 08 grudzień 2019 12:02

Zebranie z rodzicami "W" i "B"

W NAJBLIŻSZY CZWARTEK 12 GRUDNIA O GODZ. 17.30

ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY "WIEWIÓREK" I "BIEDRONEK"

ZAPRASZAMY:

RADA RODZICÓW I DYREKTOR PRZEDSZKOLA

poniedziałek, 02 grudzień 2019 10:05

Gość specjalny

W DNIU 6 GRUDNIA MIKOŁAJKOWĄ NIESPODZIANKĘ ZROBI DZIECIOM PANI KATARZYNA KIERZEK-KOPERSKA

WICEPREZYDENT MIASTA POZNANIA

poniedziałek, 02 grudzień 2019 09:52

Gazetka przedszkolna nr 2

ZAPRASZAMY DO LEKTURY GRUDNIOWEGO WYDANIA GAZETKI PRZEDSZKOLNEJ "PUCHATKOWE NOWINY".

Polecamy artukuły na temat:

- tradycja, czy nowoczesność? Obchody Świąt Bożego Narodzenia

- zakupy z dzieckiem bez porażek

- kilka słów o rodzeństwie

- z Puchatkiem zdrowo i bezpiecznie

- 5 ważnych czynników wpływających na zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka

- jak rozmawiać z dzieckiem , które się boi

- list do zmęczonej mamy

MIŁEJ LEKTURY!

środa, 27 listopad 2019 13:31

Info. dla rodziców

Szanowni Rodzice,

W związku z nieobecnością nauczycielki Pani Sandry Miecznik od 1 grudnia 2019 r. opiekę nad grupą „Biedronek” przejmuje Pani Ewa Borkowska.

Do odwołania zawieszone zostają zajęcia z Zumbailli i zajęcia przedszkolnego zespołu tanecznego Cumbia.

Terapię pedagogiczną dla dzieci objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną przejmuje nauczycielka Pani Anna Hoppe.

Ewa Wojcieszak

Dyrektor Przedszkola

sobota, 16 listopad 2019 19:32

Informacje

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM RODZICOM O TERMINOWYM REGULOWANIU OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA

WYBRANE ELEMENTY MODERNIZACJI OGRODU PRZEDSZKOLNEGO Z PROPOZYCJI KONKURSOWYCH ZGŁOSZONYCH PRZEZ RODZICÓW ZOSTAŁY PRZESŁANE DO POTENCJALNYCH WYKONAWCÓW W CELU SPORZĄDZENIA WYCENY.

NIE CZEKAJĄC NA FINAŁ W PRZYSZŁYM ROKU - DOCENIĆ CHCEMY JUŻ TERAZ:

Panią Aurelię mamę Huberta z grupy „Tygrysków”

Panią Paulinę mamę Tomka z grupy „Tygrysków”

Panią Agnieszkę mamę Oskara i Kamila z grupy „Biedronek”

Panią Anię mamę Zuzanny z grupy „Tygrysków”

NIESPODZINKI DLA MAM POJAWIĄ SIĘ NIEBAWEM!

piątek, 08 listopad 2019 09:43

Zajęcia dodatkowe

AKTUALNE GODZINY ZAJĘĆ DODATKOWYCH ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE "O NAS" - "ZAJĘCIA DODATKOWE"

środa, 06 listopad 2019 12:45

Konkurs ogrodowy

WYBRANE ELEMENTY Z PROPOZYCJI KONKURSOWYCH ZGŁOSZONYCH PRZEZ RODZICÓW NA ELEMENT MODERNIZACJI OGRODU PRZEDSZKOLNEGO

(propozycje wysłane zostały do potencjalnych wykonawców z zapytaniem ofertowym – cdn. o czym będziemy Rodziców informować.

Ogrodowe patio - konstrukcja z drewna, fantazyjnie zaaranżowana ,z wykorzystaniem żagla przeciwsłonecznego, lnianych zasłon.

Labirynt ogrodowy

Kuchnia błotna

(zdjęcia w załączniku)

WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANIE PROPOZYCJI

środa, 30 październik 2019 12:59

Dodatkowe godziny logopedia

DODATKOWE GODZINY NA ZAJĘCIA Z LOGOPEDII

wtorek, 22 październik 2019 13:30

kONKURS KULINARNY

RODZICOM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE NA PRZEPIS KULINARNY, NA ULUBIONY DZIECIĘCY POSIŁEK, KTÓRY ZAGOŚCI W NASZYM PRZEDSZKOLNYM JADŁOSPISIE:

Pani Agnieszce mamie Oskara i Kamila z grupy „Biedronek”

Pani Paulinie mamie Tomka z grupy „Tygrysków”

Pani Ani mamie Zosi z grupy „Zajączków”

BARDZO DZIĘKUJEMY!

Do przedszkolnego jadłospisu wejdą: bananowe kluski leniwe z tartą marchewką i jabłkiem, kotleciki z soczewicy z ziemniaczkami i surówką, zupa pomidorowa krem (wersja zimowa), proste, zdrowe nuggetsy i pieczone banany z odrobiną tartej gorzkiej czekolady.

LAUREATKOM KONKURSU ZOSTANĄ WRĘCZONE NAGRODY!

środa, 09 październik 2019 11:55

Zarząd
 Poznańskiego Oddziału Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP serdecznie zaprasza
dzieci z Przedszkola nr 22 "Chatka Puchatka":

Alicję Gierę i Maję Walkowiak
 na podsumowanie przeglądu twórczości dziecięcej
 „Dzieci dzieciom, czyli jak zachęcić rówieśników do mycia rąk”.

Uroczyste wręczenie nagrody dla dzieci odbędzie się
22 października 2019 r. o godz. 13.30 w Piątkowskim Centrum Kultury „Dąbrówka” (Piątkowo),
 os. Bolesława Chrobrego 117, Poznań.

Nagrodą dla uczestników jest książka „Dzieci dzieciom, czyli jak zachęcić rówieśników do mycia rąk”
z publikacją ich pracy oraz ok. godz. 14.00 spektakl muzyczny „Urodziny Stanisława”
w wykonaniu Kulturki.

Poznański Oddział