środa, 24 luty 2021 12:08

Spóźnienia

SZANOWNI  RODZICE !

Przypominamy, że śniadanie w naszym Przedszkolu rozpoczyna się o godzinie 8.30.
Wcześniej Dzieci uczestniczą w codziennych rytuałach; powitanie w kole, krótkie zabawy, czynności higieniczne.
Dlatego też powinny przybyć do Przedszkola najpóźniej do godz. 8:20 !!!
Prosimy osoby nagminnie spóźniające się o uszanowanie obowiązujących, zwłaszcza w czasie pandemii procedur, pod którymi składaliście Państwo swój podpis, akceptując obowiązujące zasady.
Jednocześnie informujemy, że osoby nie zgłaszające wcześniej uzasadnienia spóźnienia , muszą liczyć się z faktem, że nie zostaną od razu wpuszczone do Przedszkola po obowiązującym czasie przyprowadzania Dzieci, co związane jest z trwającą wtedy obowiązkową dezynfekcją korytarza.
Dziękujemy wszystkim tym Rodzicom, którzy szanują obowiązujące zasady oraz ramowy rozkład dnia Przedszkola i tym samym wdrażają swoje Pociechy do punktualności, będącej jednym z przejawów szacunku do innych.

Z poważaniem,

Pracownicy Przedszkola

Czytany 107 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 luty 2021 12:13
Więcej w tej kategorii: « Pytania do dyr. Gazetka marcowa »