poniedziałek, 30 listopad 2020 10:33

15 grudnia

RADOSNY CZAS OCZEKIWANIA NA ŚWIĘTA W "CHATCE PUCHATKA”

W tym roku nie spotkamy się wszyscy razem z naszymi przedszkolakami przy „Wigilijnym Stole”, nie będzie też warsztatów świątecznych, czy jasełek w przedszkolu dla rodziców…

Ale bardzo chcemy, aby nasze dzieci odczuły radość oczekiwania na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, dlatego proponujemy, by dzień 15 grudnia w każdej grupie w naszym Przedszkolu był dla każdego dziecka, dniem szczególnym:

1. Zaczniemy go od ubierania choinek w poszczególnych grupach i wspólnej choinki w holu przedszkolu.
  2. Spędzimy czas na świątecznych zabawach zorganizowanych przez nauczycielki również w grupach wiekowych.
  3. Przyjdzie czas na odwiedziny Gwiazdora w ogrodzie przedszkolnym i wręczenie prezentów przygotowanych wcześniej przez Rady oddziałowe.
  4. Będą także świąteczne „zdrowe” łakocie dla wszystkich dzieci, które umilą dzieciom ten szczególny dzień.
  5. Zakończony wspólnym kolędowaniem przy choince w każdej grupie wiekowej.

Fotorelacja z tego dnia w poszczególnych grupach zamieszczona zostanie dla Państwa w Galerii Zdjęć na stronie internetowej Przedszkola.

Czytany 84 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 listopad 2020 10:40
Więcej w tej kategorii: « Listy do Gwiazdora Puchatkowe Nowiny »