wtorek, 24 listopad 2020 13:47

Listy do Gwiazdora

Kochane Dzieci z Chatki Puchatka!

Gwiazdor w okresie przedświątecznym jest chyba najbardziej zapracowaną osobą na świecie!

Zdążyć zebrać wszystkie listy oraz zorganizować i rozwieźć prezenty dla wszystkich dzieci w przeciągu kilku tygodni to nie lada wyzwanie.

Zwłaszcza kiedy dzieci pozostawiają listy w różnych miejscach w swoich domach, Gwiazdor traci mnóstwo czasu na ich odnalezienie.

Dlatego ułatwimy mu trochę pracę.

W holu Przedszkola czeka na Was Skrzynka Pocztowa do Gwiazdora. Możecie wrzucać do niej swoje listy ze świątecznymi marzeniami - mogą być napisane, wyklejone czy narysowane - jak tylko chcecie i potraficie!

Rodzice!

Prosimy by listy były wrzucone do końca listopada (poniedziałek).

Po tym dniu stworzymy ze wszystkich zebranych marzeń - listów -  świąteczną gazetkę przedszkolną, jak to już tradycyjnie u nas.

Niech nacieszy dziecięce oczka i wyobraźnię przez kilka dni, a my zadbamy o to, by w odpowiednim czasie listy zostały zabrane i dostarczone na biegun północny.

Czytany 94 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 listopad 2020 14:02
Więcej w tej kategorii: « Mikołajkowa niespodzianka 15 grudnia »