poniedziałek, 16 listopad 2020 12:45

Mikołajkowa niespodzianka

MIKOŁAJKOWA NIESPODZIANKA INNA NIŻ DO TEJ PORY DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW I ICH BLISKICH!!!

Z oczywistych względów nie mogliśmy przygotować w tym roku wspólnie z Rodzicami spektaklu w formie mikołajkowej niespodzianki dla naszych milusińskich…

Ale organizujemy coś równie niezwykłego.

Już dziś prosimy o zarezerwowanie czasu w ten szczególny dla dzieci czas; dzień Mikołajek

06 grudnia, godzina 12.00

W niedzielne południe zapraszamy na spektakl online  "Kopciuszek" Teatru Piasku.

Bardzo nam zależy, aby skorzystały Wszystkie Dzieci, ze swoimi bliskimi.

Przesłany zostanie Państwu link (dwa dni przed spektaklem), który będzie można otworzyć na dowolnej ilości urządzeń; zaproście do oglądania Rodzinkę i przyjaciół, czyniąc ten dzień prawdziwie mikołajkowym:-)

Bądźmy razem w niezwykły czas i pozwólmy cieszyć się dzieckiem w nas.

Ewa Wojcieszak dyrektor Przedszkola nr 22

Czytany 30 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 listopad 2020 12:50