środa, 10 czerwiec 2020 21:09

Dyżur

SIERPNIOWY DYŻUR W PRZEDSZKOLU NR 22

Na dyżur wakacyjny rodzice mogą zapisywać tylko dzieci uczęszczające do naszego przedszkola. Nie będzie możliwości zapisywania dzieci na dyżury letnie w innych placówkach.

Przedszkole będzie czynne od 1 sierpnia do 31 sierpnia w godzinach 6.00-16.00

W przedszkolu obowiązywać będą obostrzenia sanitarne, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej, zawarte w Procedurze Bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19.

Na podstawie wytycznych GIS z dnia 4 czerwca 2020 r. przedszkole nadal będzie funkcjonowało w określonym reżimie sanitarnym, opisanym w procedurze, w związku z tym w okresie wakacyjnym możemy przyjąć 48 dzieci.

Dziecko będzie przypisane do stałej grupy z tymi samymi nauczycielami i panią asystentką w ramach zadeklarowanych godzin.

Aby zapisać dziecko na sierpniowy dyżur należy poniższe dokumenty wypełnić i przesłać skanem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 19 czerwca 2020 r. w tytule wpisując DYŻUR:

1. Kartę zgłoszenia.
  2. Oświadczenie rodzica.

Przed wypełnieniem dokumentów proszę zapoznać się z:

1. Procedurami Bezpieczeństwa obowiązującymi w Przedszkolu nr 22 w trakcie pandemii COVID-19
  2. Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020 r.
  3. Informacją o przetwarzaniu danych.

O przyjęciu dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny, zostaniecie Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na stronie internetowej przedszkola i na naszym Facebooku.

Ewa Wojcieszak

Dyrektor Przedszkola nr 22

Czytany 186 razy Ostatnio zmieniany sobota, 27 czerwiec 2020 08:57
Więcej w tej kategorii: « Gazetka majowa adaptacja w reżimie »