piątek, 15 maj 2020 16:47

Szanowni Rodzice,

przekazujemy Państwu dokumenty (w załączniku), z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA NR 22 W OKRESIE PANDEMII COVID-19
  2. OŚWIADCZENIE RODZICÓW
  3. ANKIETA

Dodatkowo wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. dla przedszkoli.

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy o przesłanie zwrotne do przedszkola skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać POWRÓT).

Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 19 maja 2020r.

Dyrektor przedszkola po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka do przedszkola w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka do przedszkola w terminie późniejszym niż 25 maja, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Przedszkola na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać POWRÓT).

Ewa Wojcieszak

Dyrektor Przedszkola Nr 22 w Poznaniu