poniedziałek, 20 kwiecień 2020 11:51

Rekrutacja cd.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

LISTA DZIECI PRZYJETYCH ORAZ LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH ZNAJDUJE SIE PONIŻEJ W ZAŁĄCZNIKU.

Rodzice dzieci, które nie zostały zakwalifikowane do żadnego przedszkola lub zostały przyjęte do placówki dalszego wyboru, mogą od dnia 20 kwietnia złożyć odwołanie do komisji rekrutacyjnej, a następnie do dyrektora przedszkola (procedura opisana jest w informatorze w systemie NABÓR). Mają na to 7 dni od ogłoszenia listy przyjętych.

Z uwagi na nadal istniejące zagrożenie epidemiologiczne i ograniczania w przemieszczaniu się odwołanie można składać drogą mailową do placówki.

Jeśli procedura odwołania nie zakończy się pozytywnie, wówczas po 19 maja będą przygotowane imienne skierowania dla dzieci, które nie zostały przyjęte do żadnej placówki.

Rodzic, który nie skorzysta z tego skierowania, może brać udział w rekrutacji uzupełniającej, która rozpocznie się 22 czerwca.

EWA WOJCIESZAK DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Czytany 79 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 kwiecień 2020 12:41
Więcej w tej kategorii: « Zdjecia Naprawiony mural »