czwartek, 09 kwiecień 2020 10:48

WYNIKI POSTEPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO PRZEDSZKOLA NR 22 W POZNANIU

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola na rok szkolny 2020/2021

znajdują się w załączniku do niniejszego komunikatu wraz z elektroniczną instrukcją złożenia potwierdzenia woli zapisu dziecka zakwalifikowanego.

Rodzice, którzy mają dostęp do konta dziecka w systemie Nabór mogą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka elektronicznie w systemie zgodnie z załączoną instrukcją.

Rodzice, którzy nie mają dostępu do konta w systemie Nabór przesyłają e-mailem skan podpisanego potwierdzenia zapisu dziecka do Przedszkola, który stanowi podstawę zatwierdzenia przez Przedszkole.

Potwierdzenia zapisu dziecka należy dokonać w terminie 9 kwietnia - 16 kwietnia 2020 r.

Brak pisemnego potwierdzenia jest jednoznaczny z rezygnacją, z dalszego procesu rekrutacji.

Załączniki:

1. Lista dzieci zakwalifikowanych.
  2. Lista dzieci niezakwalifikowanych.
  3. Potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkola.
  4. Instrukcja potwierdzająca wolę przyjęcia dziecka elektronicznie w systemie Nabór
Czytany 90 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2020 14:50
Więcej w tej kategorii: « Opłaty za marzec Zdjecia »