poniedziałek, 23 marzec 2020 15:22

Kolejne info.

Szanowni Rodzice

Wobec nowych regulacji prawnych – kształcenie na odległość informuję Państwa, że realizacja zadań placówki w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania odbywać się będzie za pomocą form i metod wypracowanych w ostatnim tygodniu:

• zakładek grupowych na stronie internetowej naszego Przedszkola: przedszkole22.pl
  • Fanpage na Facebooku Przedszkola nr 22
  • w przypadku grupy „Tygrysków” funkcjonuje grupa FB
  • platform służącym kontaktom rodziców z nauczycielami:

Realizacja Podstawy Programowej i Programów Wychowania Przedszkolnego odbywa się w cyklach miesięcznych (nauczycielki przygotowują plany pracy na dany miesiąc), które zostają dostosowane w celu przekazywania treści na odległość.

Nauczycielki pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach swojej pracy, zgodnie z obowiązującym harmonogramem pracy za pomocą podanych adresów mailowych:

poniedziałek 6.00 – 11.00

wtorek, środa 11.00 – 17.00

czwartek 6.00 - 12.00

piątek 7.00 – 12.00

• Katarzyna Brylewska adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek 11.00 – 17.00

wtorek, środa 6.00 – 11.00

czwartek, piątek 12.00 -17.00

• Małgorzata Malczewska adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czwartek 12.00 – 17.00

wtorek, środa 7.00 – 12.00

piątek 6.00 – 12.00

poniedziałek, środa, piątek 7.30 – 15.30

wtorek, czwartek 7.30 – 11.30

• Ewa Wojcieszak adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wtorek, czwartek 11.30 – 15.30

• Alicja Nowaczyk adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czwartek 12.00 – 16.30

wtorek, środa, piątek 7.00 – 12.00

poniedziałek, czwartek 7.00 – 12.00

wtorek, środa, piątek 12.00 – 16.30

• Anna Rossian-Żok adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czwartek 9.30 – 13.30

• Agata Jankowska adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

środa 12.15 – 15.15

• Renata Nadstoga adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

środa 15.00 – 15.30 i 16.15 – 16.45

We wszystkich pozostałych sprawach proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu naszego Przedszkola 61 8320-123

kontakt mailowy:

lub pod drugim adresem mailowym placówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy Wszystkich życząc zdrowia

Ewa Wojcieszak dyrektor Przedszkola nr 22