Ewa Wojcieszak

sobota, 17 październik 2020 10:38

Info z sanepidu

przekazuję Państu informacje otrzymaną z Sanepidu

dotyczącą postepowania i ubiegania się o świadczenia z ZUS-u

Treść pisma w załączniku.

Ewa Wojcieszak

dyrektor Przedszkola nr 22

wtorek, 13 październik 2020 09:02

L4 Kasi

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

W ZWIĄZKU Z USPRAWIEDLIWIONĄ NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELKI Z GRUPY WIEWIÓREK INFORMUJĘ RODZICÓW, ŻE ODDZIAŁ CZYNNY BĘDZIE OD GODZINY 8.00 DO 16.00 - I W TYCH GODZINACH W MIARĘ MOŻLIWOŚCI PROSIMY PRZYPROWADZAĆ I ODBIERAĆ DZIECI.

BARDZO PROSZĘ CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSZKOLNĄ, BY WSZYSCY OBSERWOWALI SWOJE SAMOPOCZUCIE I BYLI ODPOWIEDZIALNI ZA SIEBIE I INNYCH.

EWA WOJCIESZAK DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 22

piątek, 09 październik 2020 12:26

Usterka

Drodzy Rodzice - usterka na platformie iPrzedszkole została usunięta i płatności za przedszkole są już widoczne 😊

piątek, 09 październik 2020 12:23

KOMUNIKAT

Przypominamy, że do przedszkola można przyprowadzać wyłącznie dzieci zdrowe - bez objawów chorobowych, takich jak:

katar, kaszel, biegunka, ból gardła, itp.

Wymóg ten jest zgodny z podpisanym przez Państwa oświadczeniem (ptk7!)

Dlatego też, z powodu nasilającej się sytuacji epidemiologicznej oraz zbliżającym się okresem grypowym, dzieci z ww.objawami będą odsyłane do domu.

Ewa Wojcieszak dyrektor Przedszkola nr 22

czwartek, 08 październik 2020 10:50

Czas na obiad

DRODZY RODZICE

Dbając o wspólne dobro Państwa pociech, a dokładniej ich brzuszków,

uprzejmie prosimy o podarowanie im czasu na spokojne zjedzenie obiadu (odbiór od godz. 14.00) :)

w imieniu dzieci dziękujemy :)

środa, 30 wrzesień 2020 19:47

nieobecność nauczycielki

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

EWA WOJCIESZAK DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 22

wtorek, 22 wrzesień 2020 18:27

Zero Pięć

INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZEKAZANA PRZEZ FUNDACJĘ ZERO5

Szanowni Państwo,

zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o warsztatach dla rodziców dzieci w wieku 1-7 lat – KRĄG BEZPIECZEŃSTWA. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, stanowią one element programu CENTRUM ZERO-PIĘĆ, dofinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Czasami wszyscy rodzice są zagubieni i nie wiedzą, jak odpowiadać na sygnały i potrzeby dziecka. Program Krąg bezpieczeństwa (Circle of Security® Parenting™) opiera się na wieloletnich badaniach nad tym, jak można wspierać i wzmacniać bezpieczną relację rodzic-dziecko.W trakcie spotkań prowadzący pracują z grupą rodziców w oparciu o sprawdzony i potwierdzony badaniami, licencjonowany program. W trakcie 8 dwugodzinnych spotkań uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach, oglądają krótkie nagrania zachowań dzieci i reakcji ich rodziców, a następnie w trakcie dyskusji zastanawiają się nad własnymi doświadczeniami wychowywania i bycia wychowywanymi.

Celem programu jest wspieranie rodziców małych dzieci w następujących obszarach:

• Rozumienie świata uczuć i przeżyć dziecka poprzez naukę odczytywania ich emocjonalnych potrzeb.
  • Wspieranie zdolności dziecka do radzenia sobie z własnymi emocjami.
  • Wzmacnianie rozwój poczucia własnej wartości dziecka.
  • Uhonorowanie intuicji i wewnętrznej mądrości rodziców oraz pragnienia, aby ich dziecko było w zdrowej bliskości emocjonalnej w relacji z nimi (tak zwane bezpieczne przywiązanie).

PROWADZENIE: Spotkania prowadzone są przez dwóch psychologów: Adama Stepnowskiego-Saida i Beatę Granops.

TERMINY: Wtorki: 29 września, 6, 13, 27 października, 3, 10, 17, 24 listopada, 1, 8 grudnia, w godzinach: 19:00-21:00.

(Uczestnicy deklarują udział we wszystkich spotkaniach).

MIEJSCE: Centrum ZERO-PIĘĆ, ul. Prusa 14/7, Poznań.

(Spotkania będą odbywać się stacjonarnie. Ze względu na niestabilną sytuacje w związku epidemią COVID-19 możliwe, że część spotkań będzie odbywać się online na platformie ZOOM).

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia przyjmujemy SMS-em na numer telefonu: 501 034 850. O zakwalifikowaniu się do grupy decyduje krótka telefoniczna rozmowa rekrutacyjna. Jej termin zostanie ustalony po przyjęciu zgłoszenia.

Serdecznie pozdrawiam,

Beata Granops

ZERO-PIĘĆ Fundacja na rzecz zdrowia psychicznego małych dzieci
ul. Prusa 14/7
61-819 Poznańtel. 501034850

poniedziałek, 21 wrzesień 2020 13:44

Przedszkole powitało

Przedszkole powitało dzieci wyremontowanym korytarzem i zmodernizowanym w części ogrodem.

Powstał labirynt ogrodowy i kuchnia błotna. Z urządzeń tych dzieci w pełni korzystają ciesząc się piękną pogodą.

Ponieważ nie wszyscy rodzice mogą wejść do Chatki Puchatka prezentujemy zdjęcie korytarza po remoncie.

Przypomnę, że labirynt i kuchnia błotna zostały wybrane w ramach konkursu ogłoszonego dla rodziców.

Ewa Wojcieszak dyrektor Przedszkola nr 22

piątek, 18 wrzesień 2020 11:09

Gazetka wrześniowa

Zespół redakcyjny Pani Alicja Nowaczyk i Pani Małgosia Skibińska zaprasza do lektury naszej gazetki przedszkolnej "Puchatkowe Nowiny"

(gazetkę można pobrać z załącznika)

wtorek, 15 wrzesień 2020 16:37

Link do ankiety

Szanowni Rodzice, przekazuję treść informacji otrzymanej z Wydziału Oświaty Urzedu Miasta Poznania:

Link do ankiety dla rodziców - Polityka Oświatowa Miasta Poznania 2030 (PROŚBA)

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

zwracamy się z prośbą o pomoc w rozesłaniu ankiety do rodziców dzieci uczęszczających do Państwa placówek. Badanie jest związane z trwającymi obecnie pracami w ramach projektu "Polityka Oświatowa Miasta Poznania 2030".

Poniżej udostępniony został link do ankiety online (formularz Google). Prosimy o wypełnienie ankiet do dnia 18 września 2020r.

Link do ankiety dla rodziców: https://forms.gle/9oTozJLHQaNnhyfk6

Przypominamy, że należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, a po ich uzupełnieniu kliknąć przycisk "prześlij", celem zakończenia procesu wypełniania ankiety.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji projektu!

Dyrekcja Wydziału Oświaty

Przemysław Foligowski i Wiesław Banaś